První prodloužená v bílém

Termíny prvních prodloužených v bílém:

  • 19.10.2019 – kurz 1, 2
  • 25.10.2019 – kurz 3, 4
  • 01.11.2019 – kurz 5, 6
  • 02.11.2019 – kurz 7, 8
  • 09.11.2019 – kurz 9, 10
  • 16.11.2019 – kurz 11, 12

Prodloužená v bílém je pro rodiče symbolickým okénkem do světa vzpomínek na bujaré mládí. Pro mladé tanečníky je naopak nahlédnutím do světa dospělosti. Studenti se promění v šarmantní gentlemany, obdarují své půvabné mladé dámy květinou, aby pak společně zahájili slavnostní večer polonézou. Kolem a kolem jde o nejoblíbenější akci v rámci celých tanečních, kterou si zkrátka všichni užijí, někdy až moc. Samozřejmě na této společenské události nesmí chybět rodiče, prarodiče, sourozenci, profesorský sbor a další hosté, kteří bývají aktivními účastníky na tanečním parketu, nikoliv jen pasivními diváky.
Program večera je především v režii samotných tanečníků, sami se na chvíli stanou porotci a zvolí ze svého středu nejoblíbenější tanečnici a nejoblíbenějšího tanečníka večera! Vítězové jsou dekorování šerpou, obdarováni mnoha krásnými dárky a dámy neodmyslitelnou kyticí krásných květů. Těšit se můžete také na řadu excelentních vystoupení.
První prodloužená v režii taneční školy Dynamic je skutečně nezapomenutelnou zážitkem! Právě takovéto akce tvoří významný pilíř úspěchu Dynamicu, který v tomto směru výrazně utíká svým konkurentům – zeptejte se účastníků tohoto večera. K tanci a poslechu hraje vždy živá hudba, je připraven bohatý program, afterparty a fenomenální moderátor!!!

DŮLEŽITÉ INFO O PRVNÍCH PRODLOUŽENÝCH: od 16:00 v Bobycentru otevřeny šatny a pánové si zakoupí dvě červené květiny, od 16:30 musí být všichni studenti na parketu, nácvik polonézy, kdo tam nebude, nemůže jít polonézu, je to napočítáno po párech, aby to hezky vyšlo!!! Tak si na to prosím dejte pozor. Dále od 18:30 je možnost příchodu rodičů a hostů, i když je začátek až 19:30, doporučujeme všem hostům přijít včas, abyste stihli začátek bez problému. Prosíme, předejte tuto informaci i ostatním, děkujeme!

Pánové, služba pro vás!!! Abyste nemuseli nikde shánět květinu pro svou tanečnici nebo garde (1. prodloužená), nebo nedej bože, byste si donesli už nějakou umírající kytičku, máme pro vás nachystáno v Boby centru u vstupu do sálu pro každého z vás 2 červené květiny za rozumnou cenu!

Vstup na afterparty je možný všem našim aktuálním kurzistům, více na FB v událostech!

!!!Podmínky volného vstupu pro všechny prváky SŠ na První prodlouženou: před vstupem je třeba se zaregistrovat na místě a prokázat se platným dokladem totožnosti, NENÍ NUTNÉ MÍT VSTUPENKU. Nutný je i společenský oděv (sako, společenské kalhoty, kravata nebo motýlek a společenské boty)!!!